אודות פיזיוקליק

שלום, שמי אורנה יריב

במהלך 30 שנים כפיזיותרפיסטית הולך ומתרחב מקצוע הפיזיותרפיה. נוספים בו תחומים שונים, מתווספות לו הרשאות לטיפולים בטכניקות רבות יותר, והפיזיותרפיסטים נהיים מומחים גם בבעיות נדירות כמו גם בבעיות נפוצות. טיפולי פיזיותרפיה יכולים לעזור בבעיות מהם אתם סובלים ולא ידעתם שיש להם פתרון (כמו כאבים בהקלדה במחשב או דורבן בכף רגל), כמניעת ניתוחים (כמו ניתוחי ברכיים וגב), וכסיוע בבעיות אינטימיות שאף אחד לא רוצה לדבר עליהן (כמו דליפות שתן).

פגשתי במאות ואלפי אנשים שהפיזיותרפיה יכולה לשפר את איכות חייהם, אבל בגלל חוסר מודעות, הם לא פונים לפיזיותרפיה. פגשתי בכמות גדולה של אנשים שרוצים לקבל פיזיותרפיה אבל לא יודעים איך למצוא את הפיזיותרפיסט המדויק עבורם. פגשתי בהמון אנשים שמתרוצצים שוב ושב בין רופאים שונים, ממתינים לתורים רחוקים ולא מקבלים תשובות ופתרונות לבעיותיהם. החלום שלי הוא לשפר את שלושת המצבים האלה, להנגיש את הפיזיותרפיה, לשפר ולהרחיב את התפקוד ואיכות החיים של כמה שיותר אנשים!!!

 

לכן הקמתי את פורטל /המרקט- פלייס/הפלטפורמה של פיזיוקליק. אתר זה שמטרתו להפגיש בין המטופל למטפל. בין הסובל למרפא האישי שלו. בין הפייצנט לפיזיותרפיסט שעוסק בדיוק בתחום הסבל הספציפי. זאת ועוד – המחפש/הגולש. המטופל, יכול להוסיף מסננים רבים לדיוק המירבי כדי לשפר את מצבו במהירות הרבה ביותר!

בשורת החיפוש אתם מוזמנים לכתוב מה אתם מחפשים, ממה אתם סובלים, מה כואב, מה מפריע לכם. תקבלו בתוצאות רשימה של פיזיותרפיסטים שמתמחים בדיוק בבעיה שכתבתם. הם יהיו מסודרים לפי מרחק גאוגרפי ממכם. לאחר מכן אתם מוזמנים לעשות סינון לפי דרישתכם. לא באנו לקדם שירות אחד על פני האחר, כי אם להנגיש את כל המידע הקיים שהצלחנו לאסוף. איסוף המידע נעשה באופן האובייקטיבי ביותר ולא נעשה מטעם גוף רפואי או מוסד. 

מאחלת שתשיגו בריאות במהרה ובקלות! 
אורנה יריב
פיזיותרפיסטית,
מייסדת ומנכל"ית פיזיוקליק

 

סגירת תפריט
WhatsApp chat